NUMAZON

O numazonu

Kdo jsme?

Jsme expert na hydroponické pěstování a první česká firma vyrábějící hydroponická hnojiva už od roku 2008. Máme více než deset let zkušeností v oboru, několik patentových přihlášek a množství spokojených zákazníků.

Našim cílem je vytvářet kvalitní hnojiva a hydroponické technologie, které vám umožní pěstovat zdravé rostliny rychle a maximálně šetrně k přírodě. V naší práci se snoubí principy ekologického pěstování s neustálým inovováním a posouvání možností hydroponie.

Vyvíjíme a vyrábíme vysoce kvalitní biominerální hnojiva, která najdete pod značkou JUNGLE. V rámci NUMAZON Farm navrhujeme ideální vybavení a nastavení systému pro soukromé i komerční pěstování. Naše zařízení NControl umožňují automatizovat celý proces a získat dokonalý přehled nad pěstováním. A odborné poradenství v rámci NUMAZON Lab vám pomůže dokonale vyladit například osvícení či výživu, aby vaše rostliny skvěle prospívaly a vy jste se mohli těšit na bohatou sklizeň.

Jan Gruza

ChiefExecutiveOfficer

Zkušený manažer a stratég s mnohaletou praxí ve finančním sektoru, který spoluzakládal NUMAZON (dříve Mikrolab) v roce 2008 jako investor, se stará o celkový chod společnosti. Je zodpovědný za vizi organizace, nastavování obchodní strategie a zajištění stabilního finančního prostředí.

Martin Artner

ChiefResearch and Development Officer

Odborník na agrochemii, organickou chemii a hydroponické pěstování spoluzaložil v roce 2008 společnost NUMAZON (dříve Mikrolab). V současnosti je společníkem a zodpovídá za vývoj a výrobu produktů. Je autorem několika patentových řešení. Už v roce 2008 sestavil řadu výrobků JUNGLE urban, která je ve svém segmentu nejprodávanějším českým produktem. Kromě toho je například také autorem automatizačního řešení NControl a po odborné stránce dohlíží na služby firmy NUMAZON.